Stemist BOX olarak geliştirdiğimiz, değerli öğretmenlere, öğrencilere ve okullara faydalı olacak kampanyamızın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

5. Yıla Özel Kampanya

 1. KATILIMCI ÖĞRETMENLERE EĞİTİCİ EĞİTİMİ: STEM müfredatı ve STEM odaklı eğitim verirken dikkat etmeniz gereken tüm detayları aylık
  atölyelerimizde siz değerli öğretmenlerimizle paylaşıyoruz.
 2. MÜFREDAT DESTEKLİ ÜRÜNLER: Kendine ait zengin eğitim dökümanlarına sahip olan müfredat ilişkili STEM ürünlerimiz ile eğitim verebilirsiniz.
 3. OKULA ÖZEL
  STEM SERTİFİKASI STEM ODAKLI OKUL OLMA ŞANSI: 21. yüzyıl becerilerine uygun olarak, “Stemist Box” kitlerini eğitim içeriklerine göre kullanan okullara özel “Stemist School” sertifikası.
 4. VERİMLİ ONLINE EĞİTİM ATÖLYELERİ VERİMLİ MATERYALLER: Sadece Stemist Box ürünlerini kullanarak online platformlar aracılığıyla verimli atölyeler gerçekleştirebilirsiniz.
 5. HER DÖNEM 1 ÜRÜN ONLARCA PROJE
 6. DERSLERİNİZ İÇİN KONU DESTEĞİ: Her döneme özel olarak işlenecek 1 ürüne ait onlarca proje ile müfredatınızı geliştirin ve derslerde farklı konuları işleyin.
 7. SINIRLI SAYIDA OKULA ÖZEL: Stemist Box kampanyası sadece 20 adet okul ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.
 8. ANAOKUL, İLKOKUL VE ORTAOKULA ÖZEL: 4-5 yaştan ortaokula kadar tüm öğrenciler için oluşturulmuş ürünlere erişim sağlayın
 9. BİLİM FUARLARI DÜZENLEME İMKANI: Her ay işlenecek 1 ürün ve içeriklerindeki Zenginleştirmeler sayesinde birlikte sene sonu  gösterileri ve bilim fuarları yapma imkanı.
 10. MUCİT FEST İCAT ÇIKARANLAR: Binlerce kişinin katılım göstereceği mucit festivaline, projeleriniz ile yer alabilirsiniz.

Bilgi almak için hemen formu doldurun.

Kampanya Bilgi Formu

SIK SORULAN SORULAR

STEM ÜRÜNLERİ HANGİ KADEMELERİ/SINIFLARI KAPSIYOR?
4-5 Yaştan 8. Sınıf öğrencilerine kadar anaokul-ilkokul-ortaokul tüm sınıfları kapsıyor.

NORMAL ÜRÜN OLARAK ALDIĞIMIZDAN FARKI NEDİR?
Normal şartlarda sınıf set fiyatları 134.6₺-186.9₺ arasında değişiyor. Ama burada kdv hariç 84.75₺ 3lü set fiyatı!

İSTEDİĞİMİZ ZAMAN ALABİLİYOR MUYUZ?
01 Ocak 2021 tarihinde son bulacaktır. Lakin bu kampanyamız İlk 50 okul için geçerli. 50 okul sonrasında liste fiyatlarının %10 okul iskontosu ile faydalanabilirsiniz.

BİZ OKULDA STEM&MAKER EĞİTİMİ YAPIYORUZ SİZİN SETLERİN FARKI NEDİR?
Yılların birikimi ile STEM Eğitimindeki tecrübelerimizi kitlerimize yansıttık. Disiplinler arası içeriklerimiz ile çalışma kağıtlarımız ve eğitim yapmak için tüm malzemeler. (stemist Box kullanan öğrencide görselini buraya koyabilirsin. Hazırladığın önceden)

SINIFLAR ARASINDA DAĞITTIĞINIZ SET YERİNE KENDİMİZ 3lü SET YAPABİLİYOR MUYUZ?
Evet yapabiliyorsunuz. Bizim sınıflar için dağıttığımız ürünler yerine sizlerde kendiniz 3lü set yapabilirsiniz.