Eğitime Dönüşe Özel Kampanya

  1. KATILIMCI ÖĞRETMENLERE EĞİTİCİ EĞİTİMİ: STEM müfredatı ve STEM odaklı eğitim verirken dikkat etmeniz gereken tüm detayları çevrimiçi/çevrimdışı içeriklerimizle siz değerli öğretmenlerimizle paylaşıyoruz.
  2. MÜFREDAT DESTEKLİ ÜRÜNLER: Kendine ait zengin eğitim dökümanlarına sahip olan müfredat ilişkili STEM ürünlerimiz ile eğitim verebilirsiniz.
  3. OKULA ÖZEL STEM SERTİFİKASI STEM ODAKLI OKUL OLMA ŞANSI: 21. yüzyıl becerilerine uygun olarak, “Stemist Box” kitlerini eğitim içeriklerine göre kullanan okullara özel “Stemist School” sertifikası.
  4. VERİMLİ ONLINE/OFFLİNE EĞİTİM ATÖLYELERİ VERİMLİ MATERYALLER: Sadece Stemist Box ürünlerini kullanarak online platformlar aracılığıyla ve yüzyüze eğitimlerinizde verimli atölyeler gerçekleştirebilirsiniz.
  5.  3 ÜRÜN ONLARCA PROJE
  6. DERSLERİNİZ İÇİN KONU DESTEĞİ: 3 ürüne ait onlarca proje ile müfredatınızı geliştirin ve derslerde farklı konuları işleyin.
  7. SINIRLI SAYIDA OKULA ÖZEL: Eğitime Dönüş kampanyası sadece 243 okul ile sınırlıdır. 
  8. ANAOKUL, İLKOKUL VE ORTAOKULA ÖZEL: 4-5 yaştan ortaokula kadar tüm öğrenciler için oluşturulmuş ürünlere erişim sağlayın
  9. BİLİM FUARLARI DÜZENLEME İMKANI: 3 ürün ve içeriklerindeki zenginleştirmeler sayesinde birlikte sene sonu  gösterileri ve bilim fuarları yapma imkanı.
  10. MUCİT FEST İCAT ÇIKARANLAR: Binlerce kişinin katılım göstereceği mucit festivaline, projeleriniz ile yer alabilirsiniz.

Bilgi almak için hemen formu doldurun.

Kampanya Bilgi Formu

SIK SORULAN SORULAR

STEM ÜRÜNLERİ HANGİ KADEMELERİ/SINIFLARI KAPSIYOR?
4-5 Yaştan 8. Sınıf öğrencilerine kadar anaokul-ilkokul-ortaokul tüm sınıfları kapsıyor.

NORMAL ÜRÜN OLARAK ALDIĞIMIZDAN FARKI NEDİR?
Normal şartlarda sınıf set fiyatları 149.7₺-179.7₺ arasında değişiyor. Ama burada özel indirimler var.

İSTEDİĞİMİZ ZAMAN ALABİLİYOR MUYUZ?
01 Ekim 2021 tarihinde son bulacaktır. 

BİZ OKULDA STEM&MAKER EĞİTİMİ YAPIYORUZ SİZİN SETLERİN FARKI NEDİR?
Yılların birikimi ile STEM Eğitimindeki tecrübelerimizi kitlerimize yansıttık. Disiplinler arası içeriklerimiz ile çalışma kağıtlarımız ve eğitim yapmak için tüm malzemeler. 

SINIFLAR ARASINDA DAĞITTIĞINIZ SET YERİNE KENDİMİZ 3lü SET YAPABİLİYOR MUYUZ?
Evet yapabiliyorsunuz. Bizim sınıflar için dağıttığımız ürünler yerine sizlerde kendiniz 3lü set yapabilirsiniz.